جلسه هفتم از دوره سوم کارگاه‌های آموزشی خصوصی كنگره٦٠، شعبه ساوه روزهای یکشنبه مورخ 25/06/99 با دستور جلسه "کتاب چهارده مقاله"و تأثیر آن روی من" با استادی راهنمای محترم مسافر پرویز و نگهبانی موقت مسافر شهرام و دبیری موقت مسافر مهدی رأس ساعت ١٧ آغاز به كار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان جلسه ممنونم که اجازه دادند دوباره در این جایگاه قرار بگیرم و خدمت کنم. رهایی‌های این چند هفته را به آقای مهندس و همچنین راهنمای محترم اکبر آقا تبریک می‌گویم و به تمام خدمتگزاران کنگره که زحمت می‌کشند تا یک نفر به رهایی و حال خوش برسد.

دستور جلسه امروز کتاب ۱۴ مقاله و تأثیر آن روی من است که صورت‌مسئله اعتیاد را برای ما روشن می‌کند. در صورت‌مسئله اعتیاد صور آشکار و صور پنهان مهم است که در اثر ترک مواد مخدر چه عکس‌العمل‌هایی بدن انسان نشان می‌دهد.

کارگاه خصوصی ( هفته سایت و مقاله نویسی) خرم آباد 1399/06/13

"کتاب چهارده مقاله"و تأثیر آن روی من" ساوه

جلسه ,مقاله ,روی ,مسافر ,کتاب ,تأثیر ,تأثیر آن ,و تأثیر ,مقاله و ,روی من ,آن روی ,کتاب چهارده مقاله

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تامین تجهیزات صنعتی مطالب اینترنتی سوخت جت وب سایتی برای موفقیت و ایجاد انگیزه در زندگی و کسب و کار تفریح و سرگرمی توسعه همه جانبه و پایدار در گرو هوشمندی و دوستی در منطقه و جهان است مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی berkeyesnilu فروشگاه پاورپوینت rezaghorbani1375